tel. 601 654 487                                  e-mail: arnet-media@wp.pl

WYSIWYG Web Builder
Naszym Klientom
zapewniamy pełną współpracę przez cały czas trwania projektów. Kształt każdej produkcji zawsze dokładnie konsultujemy. Wysłuchujemy, doradzamy, staramy się aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. 

Realizujemy kompleksowe formy filmowe, takie jak filmy reklamowe i promocyjne, ale także same zdjęcia filmowe. Robimy ujęcia filmowe oraz zdjęcia. Podejmiemy się typowych, ale i niekonwencjonalnych produkcji. Prowadzimy projekty począwszy od opracowania koncepcji, poprzez realizacje zdjęć i produkcję.
Realizując zdjęcia oraz kompleksowe projekty filmowe korzystamy z nowoczesnego sprzętu i doskonałych narzędzi wysoko cenionych w branży filmowo telewizyjnej.

Działamy na całym obszarze Kaszub i Województwa Pomorskiego, jesteśmy w stanie dojechać i nakręcić materiał do każdego miejsca zgodnie ze zleceniem na terenie Kaszub, w Polsce i Europie.

Wycena zlecenia zależna jest od wielkości obiektu, warunków przestrzennych, pogodowych, rodzaju obiektu, wielkości terenu, ilości filmów cyklicznych, odległości dojazdu na miejsce realizacji itp.
copyright by Arnet-Media 2014
reklama, wideofilmowanie,
filmowanie  i zdjęcia
z drona,
smycze, kalendarze,
kubki, buttony, długopisy,
foldery, banery, rollupy,
trofea sportowe
zdjęcia 360 stopni,
poligrafia

zadbamy
o wizerunek
Twojej Firmy

tel. 601 654 487                                                          e-mail: arnet-media@wp.pl